KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14687196
nr 1468 7196
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad BA, 9/8 1911, Marin. Olja på pannå, 26x47, yttermått inklusive ram: 36x57 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 19:55:44
17/5 11:50:33
100 kr
24/5 16:15:49